طراحی وب سایت و لندینگ پیج

وب سایت یا فروشگاه اینترنتی زیبا و کاربرپسند بهترین معرف کسب و کار شما و یک لندینگ پیج (صفحه‌ی فرود) استاندارد مهمترین روش برای ایجاد نرخ تبدیل میان مخاطبین شما است.

در استودیو طراحی نارون برای تحقق این موضوع به طراحی وب سایت و برنامه نویسی تحت وب می‌پردازیم و با توجه به نیازهای کسب و کارتان یک راه حل جامع و کامل را برنامه‌ریزی می‌کنیم.

تماس با ما ۰۳۵۳۷۳۳۰۴۷۱
مشاوره رایگان

طراحی وب سایت و لندینگ پیج
درباره استودیو طراحی نارون

ما یک آژانس تبلیغاتی نیستم!

با توجه به اینکه ما زمان قابل توجهی را در استودیو طراحی نارون صرف درک و شناخت کسب و کار شما می‌کنیم، می‌توانیم وب‌سایت و لندینگ‌پیجی را طراحی و پیاده‌سازی کنیم که به اهداف شما و نیازهای مشتریانتان نزدیک باشد.

سپس به بهینه‌سازی و تولید محتوای مفید برای توسعه و شناخته‌شدن هر چه بیشتر آن بپردازیم.

چــــــــــرا ما

مراحل طراحی وب سایت اختصاصی

طراحی وب سایت شما در شش مرحله‌ی اصلی صورت می گیرد

تحقیق و بررسی

ابتدا به بررسی نیازها و اهداف کسب و کارتان می‌پردازیم و سعی می‌کنیم از منظر شما به چالش‌ها نگاه کنیم تا بتوانیم در مرحله‌ی ایده‌پردازی به درستی عمل کنیم.

طراحی رابط کاربری

طراحی ظاهر وب سایت یا لندینگ پیج (صفحه‌ی فرود) با الهام از هویت بصری کسب و کارتان انجام خواهد شد. در این مرحله علاوه بر کارایی توجه‌ ویژه‌ای به چیدمان، رنگ‌ها، تصاویر و متحرک‌سازی‌ها خواهیم داشت.

راه‌اندازی و ارزیابی

در این مرحله تازه به نقطه‌ی آغاز و اصلی کار رسیدیم. جایی که باید وب سایت یا فروشگاه اینترنتی طراحی شده را تست، ارزیابی و در نهایت منتشر کنیم.

ایده پردازی و پروتوتایپ

بر این باوریم که باید طبق نیاز مشتریانتان، به ایجاد ایده‌های خلاقانه و جدید بپردازیم. در این صورت موفقیت وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما تضمین خواهد شد.

توسعه و برنامه نویسی

بعد از تایید طرح نهایی، تیم توسعه و برنامه نویسی با جدیدترین متدها، وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما را به صورت بهینه‌شده و سازگار با تمامی مرورگرها و تلفن‌های همراه آغاز خواهند کرد.

پشتیبانی و هدف‌گذاری مجدد

پس از انتشار وب سایت عملکرد فنی و رفتار کاربران را زیر نظر خواهیم گرفت تا اطمینان یابیم در مسیر صحیح قدم بر می‌داریم.
همچنین تیم پشتیبانی همواره از دیدگاه فنی و محتوایی آماده‌ی ارائه خدمت به شماست.

custom – 1 (1)
راه‌کارهای طراحی وب سایت

در حال حاضر وب سایت دارید؟

اگر پاسخ بله است، شما در حال حاضر یک وب سایت یا فروشگاه اینترنتی دارید اما یا از طراحی و عملکرد آن راضی نیستید، یا برای توسعه‌ و گسترش آن نیاز به یک وب سایت جدیدتر و بهتر دارید.

در تیم استودیو طراحی نارون واقع در شهر یزد، آماده‌ایم تا با بررسی وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما چه به صورت وردپرسی یا اختصاصی، آن را بر اساس نیازهای جدیدتان باز طراحی و بروزرسانی کنیم. 

برآورد قیمت

برآورد قیمت و هزینه طراحی وب سایت

با توجه به گستردگی امکانات فنی و کاربردی در طراحی وب سایت(اختصاصی یا وردپرس)، طراحی فروشگاه اینترنتی و همچنین نیاز هر مشتری معتقدیم برای ارائه‌ی یک پیشنهاد مقرون به صرفه نمی‌توان تعرفه ثابتی را در نظر گرفت. می‌توانید برای مشاوره و برآورد قیمت طراحی وب سایت با ما در ارتباط باشید.

 

cost-2 (1)

پاسخ سوالات احتمالی شما پیرامون خدمات طراحی وب سایت و لندینگ پیج

سوالات متداول

در زمینه طراحی وب سایت شما می‌توانید انتخاب کنید که وب سایتتان بر روی سیستم وردپرس پیاده سازی شود یا  یک سیستم خاص برای آن طراحی و پیاده سازی شود.

هر کدام از این سیستم ها مزایای خاص خود را دارند و با توجه به نیاز‌های شما تیم ما بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را برای شما در نظر خواهد گرفت.

وردپرس یکی از شناخته ترین وب سایت‌هایی است که گستردگی و قابلیت توسعه پذیری بالایی دارد اما سیستم اختصاصی می‌تواند تمامی این قابلیت‌ها را در خود داشته باشد و توسعه آن برای آینده کسب و کار شما راحت‌تر و در دسترس‌تر خواهد بود. 

پشتیبانی وب سایت یا فروشگاه شما بستگی به خود شما دارد ما پکیج‌هایی متنوعی برای پشتیبانی به شما ارائه خواهیم داد.

زمان بندی وب سایت شما با توجه به نوع پروژه متفاوت خواهد بود و پس از بررسی نهایی تیم ما زمان بندی مشخصی را به شما ارائه خواهد داد. 

نظر مشتریان

نظر برخی از مشتریان ما

نارون این افتخار را داشته تا با شرکت‌ها و کسب و کار‌های بزرگی همکاری داشته و این همکاری‌ها با حداکثر رضایت صاحبان کسب و کار روبرو بوده است. 

بهترین مجموعه ای که باهاش کار کردم و ادامه میدم.
جواد جعفرزاده
باتری تقوی