خدمات نارون در طراحی سایت

طراحی سایت یا فروشگاه اینترنتی زیبا و کاربرپسند بهترین معرف کسب و کار شما و یک لندینگ پیج (صفحه‌ی فرود) استاندارد مهمترین روش برای ایجاد نرخ تبدیل میان مخاطبین شما است. در استودیو طراحی نارون برای تحقق این موضوع به طراحی وب و برنامه نویسی تحت وب می‌پردازیم و با توجه به نیازهای کسب و کارتان یک راه حل جامع و کامل را برنامه‌ریزی می‌کنیم.

مراحل طراحی سایت در نارون

تحقیق و بررسی

ابتدا به بررسی نیازها و اهداف کسب و کارتان می‌پردازیم و سعی می‌کنیم از منظر شما به چالش‌ها نگاه کنیم تا بتوانیم در مرحله‌ی ایده‌پردازی به درستی عمل کنیم.

ایده پردازی و پروتوتایپ

بر این باوریم که باید طبق نیاز مشتریانتان، به ایجاد ایده‌های خلاقانه و جدید بپردازیم. در این صورت موفقیت وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما تضمین خواهد شد.

طراحی رابط کاربری

طراحی ظاهر وب سایت یا لندینگ پیج (صفحه‌ی فرود) با الهام از هویت بصری کسب و کارتان انجام خواهد شد. در این مرحله علاوه بر کارایی توجه‌ ویژه‌ای به چیدمان، رنگ‌ها، تصاویر و متحرک‌سازی‌ها خواهیم داشت.

توسعه و برنامه نویسی

بعد از تایید طرح نهایی، تیم توسعه و برنامه نویسی با جدیدترین متدها، وب سایت یا فروشگاه اینترنتی شما را به صورت بهینه‌شده و سازگار با تمامی مرورگرها و تلفن‌های همراه آغاز خواهند کرد.

راه‌اندازی و ارزیابی

در این مرحله تازه به نقطه‌ی آغاز و اصلی کار رسیدیم. جایی که باید وب سایت یا فروشگاه اینترنتی طراحی شده را تست، ارزیابی و در نهایت منتشر کنیم.

پشتیبانی و هدف‌گذاری مجدد

پس از انتشار وب سایت عملکرد فنی و رفتار کاربران را زیر نظر خواهیم گرفت تا اطمینان یابیم در مسیر صحیح قدم بر می‌داریم. همچنین تیم پشتیبانی همواره از دیدگاه فنی و محتوایی آماده‌ی ارائه خدمت به شماست.

خدمات نارون در حوزه‌ی طراحی وب

طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی

طراحی وب سایت امروزه به یک امر مهم تبدیل شده است و بسیاری از افراد و شرکت‌ها در صدد ایجاد یا طراحی وب سایت شرکتی حرفه‌ای برای معرفی خود و محصولاتشان در بستر اینترنت هستند. در حال حاضر داشتن یک وب سایت حرفه‌ای برای شرکت‌ها به یک امر مهم و بی بدیل تبدیل شده است.
زیرا افراد بسیاری از طریق جستجوی اینترنت با شرکت‌های مختلف آشنا می‌شوند.

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی

تغییر تکنولوژی و همه‌گیری اینترنت باعث شده است تا بسیاری از کسب و کارهای سنتی و حتی نوپا اقدام به فروش محصولاتشان در اینترنت کنند. اولین چیزی که هر فروشنده به آن نیاز دارد یک فروشگاه اینترنتی کامل و کابر پسند است.
فروشگاهی که به صورت اختصاصی و مناسب با برند شما طراحی شده، نیازهای هر کاربر را پوشش دهد، قابلیت استفاده از ابزارهای دیجیتال مارکتینگ را داشته باشد و برای موتورهای جستجو به خوبی بهینه سازی شده باشد.

طراحی سایت خبری

طراحی سایت خبری

وب سایت خبری اصولا صفحات متعددی نخواهد داشت مگر طراحی خاصی نیاز داشته باشد، در وب سایت‌های خبری اصل بر بهینه سازی وب سایت برای کاربر و موتورهای جستجو گذاشته می‌شود زیرا اینگونه وب سایت ها بازدید کننده بیشتری نسبت به سایت‌های دیگر دارند.
در حال حاضر طراحی یک سایت خبری بهینه سازی شده برای موتورهای جستجو و همچنین کاربر پسند از جمله اهدافی است که نارون در طراحی سایت‌های خبری انجام می‌دهد.

طراحی سایت حرفه‌ای

طراحی سایت حرفه‌ای

در حال حاضر طراحی سایت حرفه‌ای در دنیای پر رقابت دیجیتال می‌تواند کمک بزرگی در پیشرفت یک شرکت یا استارت اپ داشته باشد.
در طراحی سایت به صورت حرفه‌ای تمام جوانب UI و UX، کد نویسی استاندارد و بهینه سازی برای موتورهای جستجو رعایت خواهد شد تا بهترین تجربه را برای کاربر به ارمغان بیاورد.

طراحی لندینگ پیج

طراحی لندینگ پیج

لندینگ پیج یا صفحه‌ی فرود امروزه یکی از مهم‌ترین روش‌ها و عوامل برای ایجاد نرخ تبدیل و جذب مخاطب هستند.
با طراحی لندینگ پیج جذاب و کاملا اختصاصی می‌توانید نرخ تبدیل مخاطبین به مشتری را افزایش دهید.
تیم استودیو طراحی نارون به صورت کاملا تخصصی تمامی جوانب UI و UX برای هر لندینگ پیج را سنجیده و سپس اقدام به طراحی و پیاده سازی می‌کند.

طراحی سایت خبری

طراحی مجدد سایت

طراحی مجدد سایت را می‌توان همانند خانه‌ای قدیمی و در حال تخریب دانست که به دلایل مختلف فرسوده شده‌است و نیاز به بازنگری و طراحی دوباره دارد.
دلایل زیادی از جلمه طراحی نامناسب، بهینه سازی فرایند خرید، عدم کاکرد مناسب سایت ، استفاده از ابزارهای منسوخ شده در سایت و... وجود دارد که شما بالجبار می‌بایست اقدام به طراحی مجدد وب سایت کنید.

قیمت طراحی سایت

با نگاه کردن به صفحات یک وب سایت به نظر می‌رسد که طراحی وب سایت کار آسانی است و نباید قیمت زیادی را برای آن در نظر گرفت. اما آیا واقعا طراحی وب به طراحی و راه‌اندازی یک سری صفحاتی که کاربر می‌بیند ختم می‌شود؟

برای طراحی وب سایت تیم استودیو طراحی نارون به دنبال حل مشکل یا چالش کسب و کار یا استارت آپ خواهد بود و پس از تحقیق و بررسی مراحل بعدی مانند ایده‌پردازی و پروتوتایپ، طراحی رابط کاربری، توسعه و برنامه نویسی و راه‌اندازی را انجام خواهد داد. 

قیمت طراحی وب سایت‌ها با توجه به نوع سیستم مدیریت محتوا، تعداد صفحات طراحی شده و … تعیین می‌گردد. 

برای آگاهی بیشتر از قیمت طراحی یک وب سایت پیشنهاد می‌کنم از طریق لینک زیر مقاله‌ی قیمت طراحی سایت چگونه تعیین می‌شود را مطالعه کنید. 

قیمت طراحی سایت

برخی نمونه کارهای ما

طراحی سایت شرکتی

پارس سمنگان

طراحی و توسعه وب سایت شرکتی پارس سمنگان

طراحی سایت فروشگاهی پیتزا جردن

پیتزا جردن

طراحی و توسعه اختصاصی فروشگاه پیتزا جردن

طراحی سایت و فروشگاه اینترنتی باتری تقوی

گروه بازرگانی باتری تقوی

طراحی و توسعه وب سایت و فروشگاه اینترنتی گروه بازرگانی باتری تقوی

طراحی سایت فروشگاه اینترنتی تازه روز

فروشگاه تازه روز

طراحی و توسعه وب سایت فروشگاه تازه روز

طراحی سایت حرفه‌ای مادیکو

مادیکو

طراحی و توسعه وب سایت بین المللی مادیکو

طراحی رابط کاربری وب سایت التون

آلتون

طراحی رابط کاربری وب سایت شرکتی آلتون

سوالات متداول

پاسخ سوالات احتمالی شما پیرامون خدمات طراحی وب سایت و لندینگ پیج​

در زمینه طراحی وب سایت شما می‌توانید انتخاب کنید که وب سایتتان بر روی سیستم وردپرس پیاده سازی شود یا  یک سیستم خاص برای آن طراحی و پیاده سازی شود.

هر کدام از این سیستم ها مزایای خاص خود را دارند و با توجه به نیاز‌های شما تیم ما بهترین و مناسب‌ترین انتخاب را برای شما در نظر خواهد گرفت. وردپرس یکی از شناخته ترین وب سایت‌هایی است که گستردگی و قابلیت توسعه پذیری بالایی دارد اما سیستم اختصاصی می‌تواند تمامی این قابلیت‌ها را در خود داشته باشد و توسعه آن برای آینده کسب و کار شما راحت‌تر و در دسترس‌تر خواهد بود. مقاله‌ی سیستم مدیریت محتوای وردپرس یا CMS اختصاصی؟ می‌تواند به شما کمک بزرگی کند

پشتیبانی وب سایت یا فروشگاه شما بستگی به خود شما دارد ما پکیج‌هایی متنوعی برای پشتیبانی به شما ارائه خواهیم داد.

زمان بندی وب سایت شما با توجه به نوع پروژه متفاوت خواهد بود و پس از بررسی نهایی تیم ما زمان بندی مشخصی را به شما ارائه خواهد داد. 

اشتراک گذاری در facebook
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

مشاوره رایگان

کسب و کار و استارت آپ خود را هوشمندانه توسعه دهید